Nadruki na długopisach i gadżetach reklamowych – realizacje przykładowe. Galeria reklamy – druk.Oferujemy profesjonalne zdobienie reklamowe długopisów, gadżetów i upominków firmowych.

Personalizujemy gadżety reklamowe, upominki okolicznościowe i długopisy, używając różnych technik zdobienia.

Używamy techniki sitodruku, tampodruku, termo sublimacji, bezpośredniego druku UV oraz wytłaczania i grawerowania laserowego.

Wykonujemy nadruki na produktach sprowadzonych na indywidualne zamówienie Klienta, pochodzących od najlepszych dostawców branży reklamowej.

W ofercie mamy duży wybór długopisów reklamowych oraz gadżetów i upominków w dużej rozpiętości cen, co pozwala na dokonanie najlepszego wyboru.

Oferujemy Państwu pomoc przy dokonywaniu wyboru, projektowanie graficzne, wizualizację produktu oraz profesjonalne wykonanie zdobienia.


Więcej informacji o zdobieniu reklamowym długopisów i gadżetów:

Reklama na gadżetach, upominkach reklamowych i długopisach – przykłady druku.

Personalizacja druku na gadżetach i długopisach reklamowych..

Spersonalizowany nadruk – reklama na gadżetach i długopisach 

Nasza galeria przedstawia przykładowe realizacje reklamy na długopisach i gadżetach reklamowych.

 

Oryginalną i subtelną formą reklamy oraz promowania wizerunku marki są długopisy i gadżety reklamowe z indywidualnym cechowaniem.

Długopisy i gadżety reklamowe są przedmiotami użytku osobistego, więc ich charakter jest zupełnie inny niż większości nośników reklamy.

Przemyślany i umiejętnie wykonany nadruk, napis grawerowany, zdobienie na przedmiotach, tworzą zupełnie nową jakość. W ten sposób powstaje spersonalizowana reklama na długopisach i gadżetach reklamowych.

Taka reklama jest chętnie przyjmowana w postaci upominku lub używana naturalnie jako praktyczny przedmiot.

Taki sposób promowania firmy, wydarzenia, utrwalenia informacji itd., jest akceptowany przez odbiorców bardziej, niż inne formy reklamy.


Wykonanie nadruków, zdobienie długopisów i gadżetów reklamowych

 

Zazwyczaj mamy bardzo ograniczone pole do wykonania indywidualnego nadruku na długopisie lub gadżecie reklamowym. Często jest to spowodowane specyfiką kształtu i możliwościami technicznymi znakowania.

Wszystkie oferowane przez nas długopisy, upominki i gadżety reklamowe są wyselekcjonowane pod względem przydatności do personalizacji. Korzystamy z zasobów udostępnionych przez naszych dystrybutorów.

Gadżety i długopisy reklamowe znakujemy, używając różnych technik zdobienia. Stosujemy sitodruk, tampodruk, druk termo sublimacyjny, używamy druku bezpośredniego UV-LED oraz wytłaczania i grawerowania laserowego.

Oferujemy pomoc przy wyborze produktu, mając na uwadze bardzo szeroką i ciągle zmienną ofertę naszych dostawców. Wykonujemy wizualizację grafiki oraz profesjonalnie zdobimy wybrane gadżety i długopisy.


Nadruki na długopisach i gadżetach reklamowych