Drukowanie reklamy na folii, grafika użytkowa – realizacje przykładowe. Galeria druku reklamy.Świadczymy profesjonalne usługi druku wielkoformatowego, tj. grafiki użytkowej i reklamy o dużych rozmiarach.

Druk dowolnej grafiki na folii może być wykonany również w niewielkich rozmiarach, bowiem nasze urządzenia pozwalają na dokładne drukowanie niewielkiej grafiki.

Z drukiem na folii związane są też nasze usługi wykończeniowe, jak rozcinanie, nacinanie, laminowanie, wyklejanie wybiórcze, a w fazie wstępnej projektowanie graficzne.

Do druku reklamy lub dowolnej grafiki użytkowej stosujemy różne rodzaje i odmiany folii.

Wykonujemy trwały druk na folii przezroczystej, białej, barwionej, mrożonej, odblaskowej itd.

Istotne jest też, że wykonujemy druk na folii o różnych właściwościach użytkowych, np. samoprzylepnej lub bez warstwy aktywnego kleju, jak adhezyjnej, magnetycznej oraz wielu innych.

Folie przeznaczone do druku reklamy lub grafiki użytkowej mają różne parametry mechaniczne, trwałość oraz estetykę.


Więcej informacji o drukowaniu na folii:

Reklama – realizacje. W galerii przedstawiamy przykładowe realizacje reklamy i grafiki użytkowej drukowanej na folii.

Drukowanie grafiki użytkowej i reklamowej na folii.

Reklamy i grafika użytkowa – drukowanie na folii

Folia do druku

 

Materiałem najczęściej służącym do druku jest folia winylowa lub podobne syntetyczne rodzaje.

Folia przeznaczona do druku jest nowoczesnym, praktycznym i uniwersalnym nośnikiem materiałem, który jest wykorzystywany powszechnie w wielu dziedzinach.

Folia do druku produkowana jest w arkuszach lub jako rolowana wstęga. Grubości różnych typów folii są zróżnicowane i wynoszą od kilkunastu mikronów do ok. 1 milimetra.

Asortyment folii do druku charakteryzuje się tak dużym zróżnicowaniem, że może być liczony w tysiącach rodzajów, typów i odmian.


Drukowanie na folii

 

Drukujemy trwałe reklamy, wodoodporne grafiki na foliach – bez warstwy klejącej oraz na foliach samoprzylepnych.

Są to folie o różnych specjalnych, dedykowanych właściwościach i wielu odmianach.

Reklamy i grafiki użytkowe drukujemy m.in. na folii przeźroczystej, białej, barwionej w masie, mrożonej, odblaskowej, samoprzylepnej, bez warstwy kleju, adhezyjnej, magnetycznej i wielu innych.

Drukowanie reklamy, oznakowania i innej grafiki użytkowej na folii jest procesem cyfrowym, a produkcja odbywa się głównie dzięki ploterom drukującym.

Dysponujemy różnymi urządzeniami drukującymi, przeznaczonymi do wykonania trwałej grafiki, odpornej na wodę i warunki atmosferyczne.

Do drukowania na folii używamy m.in. ploterów: solwentowego, eko-solwentowego, lateksowego, drukującego bezpośrednio UV-LED i urządzeń poligraficznych.


Drukowanie reklamy i grafiki użytkowej – wybór folii

 

Do wykonania określonej reklamy wizualnej lub grafiki użytkowej możemy zastosować umiejętnie różne rodzaje folii.

Folie przeznaczone do druku mają różne parametry mechaniczne, trwałość oraz estetykę, zatem powstałe produkty mogą się wyraźnie różnić.

Możliwości wyboru są duże, co zapewne powoduje kłopot z jego dokonaniem. Od podjęcia decyzji o wykonaniu określonej reklamy, bądź druku grafiki użytkowej zależy właściwy, oczekiwany efekt i satysfakcja.

Służymy zatem pomocą przy wyborze odpowiedniej folii do druku i techniki drukowania.

Wystarczy przybliżyć nam warunki, które powinny być spełnione, a będziemy sugerować odpowiednie rozwiązanie.

 

Drukowanie reklamy na folii. Grafika użytkowa drukowana na folii.