Drukowanie reklamy na samochody firmowe, służbowe, flotowe – realizacje przykładowe. Galeria druku reklamy.Polecamy Państwu nasze usługi – profesjonalny druk reklamy na samochody firmowe, służbowe oraz inne pojazdy.

Do druku reklamy na samochód służą nam projekty i wizualizacje, które wykonujemy dla Klientów lub otrzymaliśmy je, jako wzór wykonawczy.

Wydrukowana reklama na samochód może być niewielka, zajmować tylko część karoserii lub może służyć do oklejenia pojazdu w całości.

Reklama jest  drukowana przez nas na foliach o zróżnicowanych właściwościach mechanicznych i różnej trwałości.

Stosujemy folie samoprzylepne przeznaczone do druku i aplikacji na powierzchnie płaskie, lekko zakrzywione oraz na głębokie przetłoczenia.

Do produkcji reklamy na samochody różnego typu, służą nam plotery – solwentowy i lateksowy oraz laminator rolowy, który używamy do specjalnego zabezpieczenia wydruków, w celu uzyskania lepszego efektu i trwałości.


Więcej o druku reklamy na samochody:

Reklama na samochody firmowe /flotowe – przykłady druku.

Drukowanie reklamy

Drukowanie reklamy i oznakowania na samochody flotowe, służbowe

Nasza galeria przedstawia przykładowe realizacje oznakowania i reklamy drukowanej na samochody różnego typu.

 

Do oznakowania, identyfikacji i reklamy na samochodach używamy bogatego spektrum środków graficznych i materiałów bazowych.

Drukujemy niewielkie emblematy, naklejki informacyjne – identyfikacyjne, a także większe i bogate w swojej formie grafiki na folii samoprzylepnej i magnesie.

Drukowanie reklamy na samochody firmowe poprzedzone jest planowaniem, projektowaniem i wizualizacją.

Bywa również, że drukujemy ściśle określoną grafikę na samochód, na podstawie otrzymanych instrukcji cyfrowych, tj. gotowych plików graficznych.

Odpowiednio wcześniej uzgadniamy rodzaj materiału, jego właściwości, przewidywaną trwałość.

Jest to uzasadnione, ponieważ dysponujemy rzeczywiście dużym wyborem folii samoprzylepnych do druku, a każdy rodzaj ma inne parametry użytkowe.


Folie samoprzylepne do drukowania reklamy na samochód

 

Do drukowania reklamy na samochody używamy folii samoprzylepnych od najlepszych, uznanych w świecie producentów.

Są to folie samoprzylepne dedykowane do aplikacji na samochodach, sygnowane przez marki takie, jak: 3M, Oracal, Arlon, Avery.

Każda marka dostarcza folie samochodowe różniące się właściwościami, ale wszystkie mają wysoką jakość.

Marka i rodzaj zastosowanej do druku folii samochodowej nie ma specjalnego znaczenia przy niewielkich aplikacjach. Jednak, jeśli chodzi o drukowanie większych formatów grafiki na samochody, to przemyślany wybór ma znaczenie.

Wybór samochodowej folii do druku powinien być dokonany, pod względem parametrów mechanicznych surowca winylowego oraz rodzaju kleju.

Drukowanie reklamy na samochody firmowe – flotowe naszych Klientów poprzedzamy uzgodnieniem i potwierdzeniem rodzaju folii i druku (np. druk solwentowy lub lateksowy).


Wybrane właściwości folii do drukowania reklamy na samochody firmowe

Niektóre interesujące właściwości folii samochodowej do druku reklamy.

 

Jedną z najbardziej istotnych właściwości folii samoprzylepnej przeznaczonej na samochód jest jej trwałość.

Rzeczywiście dużą trwałość, np. 7-letnią wykazują wyłącznie folie najlepsze, ale i najdroższe. Istotny jest rodzaj kleju oraz jakość bazy materiału masy wylewanego polimeru, który z zasady jest wrażliwy na promieniowanie słoneczne.

Użytkownicy w większości przypadków oczekują, aby folia samochodowa nie kurczyła się, nie pękała, nie odklejała, ale żeby można ją było łatwo usunąć po wielu latach.

Takie warunki mogą spełnić tylko najlepsze rodzaje folii, które stosujemy do druku grafiki reklamowej na samochody. Nie należy się jednak spodziewać, że użytkowanie i usunięcie będą zawsze bezproblematyczne. Intensywne użytkowanie znacznie skraca żywotność takiej aplikacji.


Dodatki i ulepszenia do drukowania reklamy na samochody

 

Kontynuując zagadnienie trwałości reklamy na samochód, polecamy Państwu dodatkowe zabezpieczanie grafiki laminatem anty-UV.

Wysokiej jakości bezbarwny laminat polimerowy najlepiej tzw. wylewany, chroni warstwę nadruku przed zarysowaniem, a także całość naklejki przed destrukcyjnym promieniowaniem UV.

Zabezpieczenie aplikowane przez nas laminatorem przedłuża trwałość wydrukowanej reklamy nawet o kilka lat. Dodatkowo laminat powoduje, że w razie konieczności łatwiej się usuwa taką naklejkę.

Interesującym rozwiązaniem jest reklama wydrukowana na magnesie, a dokładnie na walcowanej folii magnetycznej.

Naklejki magnetyczne przywierają nietrwale do metalowych części karoserii samochodu tak, że można je bardzo łatwo zamontować i zdemontować. W celu przedłużenia ich trwałości również zalecamy laminowanie oraz specjalną uwagę, w trakcie użytkowania i przechowywania.

Ulepszeniem reklamy na samochód jest także drukowanie na folii odblaskowej.

Odblaskowa grafika reklamowa lub oznakowanie są znacznie lepiej widoczne po zapadnięciu zmroku, niż standardowe.


Galeria druku reklamy

 

Mamy nadzieję, że przedstawione w galerii zdjęcia poglądowe i ten opis poszerzą Państwa wiedzę o drukowaniu reklamy przeznaczonej do aplikacji na samochody.

 

Drukowanie reklamy na samochody firmowe