Realizacje rollupy reklamowe, roll-upy z grafiką. Potykacze reklamowe z grafiką, lub do ekspozycji plakatów. Portfolio, przykładowe realizacje, zdjęcia potykaczy, grafika na roll-up.


rollupy potykacze reklamowe stojaki reklamowe


Rollupy, potykacze reklamowe – przenośne systemy ekspozycyjne.

Roll-up, czy potykacz reklamowy ?  Jaki nośnik wybrać ? 

 

Cechą wspólną potykaczy reklamowych, rozkładanych stojaków przenośnych i rollup`ów z grafiką, jest możliwość umieszczenia ich w praktycznie dowolnym miejscu.

Zarówno potykacze, jak rollupy zajmują niewiele miejsca, dają się przesuwać, a często nawet złożyć. Ich transport przeważnie nie stanowi problemu.

Ten rodzaj reklamy wizualnej stosowany jest jako uzupełnienie reklamy podstawowej, choćby wielkoformatowego billboardu, szyldu, czy reklamy na budynku.

Treść ekspozycji odnosi się do zwięzłej informacji na temat oferty, lub promuje lokal, firmę, wydarzenie. Właśnie do tego idealnie nadają się rollupy, a główną przyczyną jest ich duża płaszczyzna reklamowa, umieszczona w orientacji pionowej. Taka konfiguracja daje możliwość szybkiego zauważenia, swobodę odbioru i czytelność.

Na potykaczach reklamowych, które są zazwyczaj mniejsze, trudno umieścić wiele skomplikowanych informacji, tak by były wystarczająco czytelne. Potykacze reklamowe używane są bardziej jako oznakowania kierunkowe, zwiastuny, lub wabiące elementy dekoracyjne.

W zależności od specyfiki potrzeb i możliwości, potykacze, stojaki, stojaczki, oraz rollupy można wykorzystywać zamiennie, lub łącznie, w jednakowo utrzymanej konwencji.

Praktyka wskazuje jednak, że rollupy stosowane są zazwyczaj jako reklama wewnętrzna, w pasażu, lokalu, biurze, sklepie, lub na korytarzu. Przyczyną jest stosunkowo mała stabilność. Jednak stosując specjalnie przygotowane modele rollup`ów, lub zabezpieczając je dodatkowymi mocowaniami. Możliwa jest też okresowa ekspozycja zewnętrzna rollupu, pod warunkiem, że będzie osłonięty od wiatru i dobrze umocowany.


Kup roll`up reklamowy

Sprawdź naszą ofertę na reklamowe rollup`y z grafiką.

 

Budowa rollupu składa się najczęściej z kasety aluminiowej, z przytwierdzonymi nóżkami. Wewnątrz kasety znajduje się mechanizm umożliwiający zamocowanie ( przyklejenie ) płaszczyzny typu banerowego z nadrukowaną grafiką. Tworzywo typu PET, baner, lub blockout ( czyli elastyczny baner z czarną przekładką zapobiegającą prześwitywaniu ) rozkłada się na stelażu. Dostępne są rollupy jednostronne, lub dwustronne, oraz tzw. pajączki, czyli x-banery, które nie posiadają kasety, tylko sam stelaż. Standardowa wysokość rollup`ów to 200 cm, a szerokość od 60 cm do 200 cm

Rollupy i potykacze – reklama wizualna

 

Najbardziej popularnymi potykaczami reklamowymi są standaryzowane stojaki rozkładane, wykonane z profilu aluminiowego. Posiadają tablicę z blachy, lub tworzywa, na której bezpośrednio wyklejana jest grafika, lub na której umieszczany jest plakat, oraz zabezpieczający go bezbarwny arkusz tworzywa. Tablica posiada elementy zatrzaskowe, które umożliwiają łatwą wymianę plakatu.  Interesującą odmianą takiego potykacza jest wersja podświetlana diodami LED. Zasada ekspozycji jest identyczna jak w standardowych potykaczach, jednak grafika powinna być wykonana z użyciem mediów dedykowanych do podświetlenia grafiki.

Aluminiowe potykacze reklamowe występują w wersji jedno, oraz dwustronnej, oraz w wielu różnych rozmiarach.

Bardzo popularne są różne rozwiązania, które zapewniają większą stabilność tablicy reklamowej stojaka. Interesującą opcją jest stojak na płozach, stojak na sprężynach, lub stojak WATERBASE, zamocowany na podstawie wypełnionej wodą.

Standardowe rollupy, zunifikowane, wzajemnie podobne potykacze wprowadzają ład, ale też zbytnią przewidywalność, przez co są mniej zauważone, a wręcz ignorowane. To zaś raczej nie jest efekt oczekiwany przez autora, czy w końcu właściciela takiej reklamy. Dlatego też od dawna projektuje się indywidualne wzory, poszukiwane są ciekawe rozwiązania graficzne i oryginalne konstrukcje. Surowce wykorzystywane do wykonania niepowtarzalnych potykaczy reklamowych, to najczęściej stal lakierowana, stal nierdzewna, pleksiglas, PCV, kompozyty typu Dibond. Nie mniej popularne jest drewno, sklejka, MDF, ale także półfabrykaty, które często pochodzą z niepotrzebnych, używanych przedmiotów codziennego użytku.

Do tego bogactwa możliwości można jeszcze dołączyć akcesoria takie jak podłoża do pisania kredą, tablice suchościeralne, magnesy. Używając tradycyjnych, lub nowoczesnych cyfrowych technologii można wykonać potykacz reklamowy w dowolnym kształcie, a nawet jako bryłę 3D.

Nasza firma inspiruje się bogactwem form stosowanych na świecie, które znajdują i przypinają na swoich tablicach użytkownicy platformy Pinterest.

Dzięki temu możemy oferować zarówno standardowe stojaki, rollupy i potykacze reklamowe, ale także zaprojektować indywidualny wzór, dobrać surowce i wykonać zgodnie z ustaleniami.

 

Realizacje rollupy, potykacze reklamowe


Rollupy reklamowe


   Kliknij, aby zobaczyć zdjęcie w całości

→  Przykładowe realizacje

Potykacze reklamowe


   Kliknij, aby zobaczyć zdjęcie w całości

→  Przykładowe realizacje


Nasze projekty i wzory wykonujemy dzięki inspiracjom ze świata. Potykacze w Pinterest →


Realizacje Rollupy, potykacze reklamowe Pinterest

potykacze reklamowe stojaki interesujące wzory z pinterest 4

potykacze reklamowe stojaki interesujące wzory z pinterest

potykacze reklamowe stojaki interesujące wzory z pinterest 3

 

Rollupy , potykacze reklamowe i stojaki z dobrze zaprojektowaną grafiką, są bardzo skutecznym środkiem przekazu.

Zapytaj, napisz, zamów >>  a_rek@tlen.pl <<

 

 

Rollupy, potykacze to tylko jeden z wielu nośników ekspozycyjnych. Informacje o firmie, reklamy, należy umieszczać również na innych nośnikach reklamowych.

 


 Strona kontaktowa >