Reklamy wykonane przez naszą agencję reklamową i wysłane z Polski do Danii – pakiet reklamowy dla serwisu samochodowego.Reklamy wykonane w Polsce dla serwisu w Danii

 

Przedstawiamy kolejną realizację zamówienia reklamy wizualnej, wykonaną i wysłaną za granicę Polski.

Ta realizacja – pakiet reklamowy, zawierający kilka rodzajów reklamy dla polskiego odbiorcy w Danii, nie wyróżnia się pozornie wśród innych naszych realizacji.

Istotny dla nas jest fakt, że reklama przeznaczona jest na rynek zagraniczny.

Należy przypuszczać, że każdy chciałby mieć satysfakcję z wykonywanej pracy, bez względu na to czy jest pracownikiem, czy właścicielem firmy.

To właśnie satysfakcja z wykonanej usługi powoduje, że opisujemy nasze reklamy, wykonane w Polsce dla serwisu w Danii – firmy z polskimi korzeniami.

Oczywiście nie powinno być w tym nic nadzwyczajnego, ale podstawową zasadą reklamy jest to, aby się pochwalić.

To właśnie czynimy i namawiamy innych przedsiębiorców do śmiałej aktywności marketingowej.


Pakiet reklamowy dla serwisu samochodowego w Danii — projektowanie reklamy 

 

Globalizacja komunikacyjna sprawiła, że nasza aktywność marketingowa została wykorzystana do realizacji zamówienia pakietu reklamowego dla serwisu samochodowego w Danii.

Dzięki sprawnej sieci internetowej oraz cyfrowej technologii, mogliśmy nawiązać skuteczny kontakt z naszym Klientem za granicą Polski.

Standardem było ustalenie treści i formy pakietu reklamowego, co uczyniliśmy korzystając z poczty elektronicznej /e-mail.

Cyfrowa technika obróbki obrazu i danych umożliwiła sprawne projektowanie graficzne i wizualizację poszczególnych elementów pakietu reklamowego.

Po kilku drobnych korektach merytorycznych i ostatecznej akceptacji, przystąpiliśmy do realizacji zamówienia dla duńskiego serwisu samochodowego.


Wykonanie reklamy do Danii – pakiet reklamowy

 

Zakres wykonania reklamy ustalony z polskim Klientem w Danii, obejmował wykonanie pakietu reklamowego, służącego lokalnemu promowaniu marki.

Wykonanie przez naszą agencję zamówionej reklamy dotyczyło kilku różnych form identyfikujących firmę KT Biler.

Wykonane przez nas nośniki z identyfikacją marki służą lokalnemu marketingowi, a więc są głównie nośnikiem przydatnej informacji oraz dyskretnej reklamy.

Pakiet reklamowy, który wykonaliśmy dla duńskiej firmy zawierał oznakowanie – tablice firmowe do zamontowania na samochodach.

Ponadto wykonaliśmy oznakowanie zdejmowane wielokrotnego użytku, tj. reklamowe naklejki magnetyczne.

Dla naszego polskiego Klienta w Danii wykonaliśmy również banery reklamowe i przenośny roll`up reklamowy z czytelną informacją o firmie KT Biler.

Wykonany pakiet reklamowy uzupełniały praktyczne breloki do kluczyków samochodowych.

Te breloki do kluczyków są niewątpliwie potrzebnym gadżetem reklamowym, gdyż mogą się przydać w różnych okolicznościach.


Nasz serwis reklamowy oferta

 

Zapraszamy do współpracy z naszą agencją reklamową – wspólnego tworzenia dobrej reklamy.

Nasza załoga gwarantuje Państwu skuteczny serwis reklamowy.

Reklamy z Polski do Danii – pakiet reklamowy