Oznakowanie w budynku wewnątrz obiektu MOSiR, basenu w Mińsku Mazowieckim;  e-portfolio

oznakowanie w budynku wejscie na basen mosir minsk maz

Zdjęcia basenu, nasze oznakowanie w budynku MOSiR w Mińsku Mazowieckim. Opinie w Goole Maps  →

Oznakowania wewnątrz budynku basenu

 

Do naszego wirtualnego portfolio dołączamy oznakowania w budynku dla użyteczności publicznej.
Nasza agencja reklamowa wykonała oznakowania w budynku wewnątrz obiektu MOSiR, na terenie basenu w Mińsku Mazowieckim.
Oznakowania informacyjne i kierunkowe organizujące przestrzeń obiektu i jego system komunikacyjny zostały zaprojektowane i wykonane przez naszą agencję reklamową.

Nasza firma reklamowa wykonała i zamontowała:
tablice podwieszane z Dibondu, tablice z PCV, tabliczki przydrzwiowe, na drzwi, na ściany, naklejki informacyjne i naklejki ostrzegawcze.
Naklejki z folii podłogowej pokrytej laminatem antypoślizgowym zostały naklejone na podłogę w budynku, przed wejściem na basen, oraz na podłogę przed punktem obsługi.

Oznakowania organizujące przestrzeń obiektu basenu MOSiR wewnątrz budynku były wykonywane przez naszą agencję reklamową wielokrotnie.
Przed pierwotnym oddaniem basenu do użytkowania publicznego wspólnie z inwestorem projektowaliśmy system komunikacyjny budynku, tak aby jak najlepiej spełnić normy oznakowania dla użyteczności publicznej.

Projektowanie i wizualizacja graficzna obiektu powstała w oparciu o czytelne oczekiwania, oraz preferencje estetyczne inwestora.

Pomimo wstępnego zaprojektowania systemu rozmieszczenia oznakowania informacyjnego należało czasem uzupełniać informacje, lub wymieniać tablice.
Specyfika obiektu jest szczególnie otwarta, a użytkowanie intensywne, więc oznakowanie będzie w przyszłości systematycznie modernizowane i wymieniane.

Oznakowanie w budynku

System komunikacyjny obiektu

 

Nasza agencja reklamowa wykonała napisy informacyjne, ostrzegawcze i kierunkowe tak aby ułatwić administrację, sprostać oczekiwaniom inwestora, oraz spełnić normy oznakowania dla użyteczności publicznej.
Na potrzeby obiektu basenu w budynku MOSiR rozmieściliśmy szereg oznakowań w postaci napisów informacyjnych, oraz piktogramów.
Realizacja usługi dotyczyła różnorodnych powierzchni, oraz odmiennie zlokalizowanych plaszczyzn powierzchni ekspozycyjnej.
Usługi wykonane zostały jako oznakowania pionowe, oraz poziome, ale także podwieszane do sufitu.
Wykonaliśmy m.in. oznakowania na ściany, szyby i podłogę.

Umieszczenie oznakowania informacyjnego w ciągu komunikacyjnym budynku obejmuje wejście główne, poszczególne korytarze, szatnie, toalety, prysznice, halę basenu, oraz inne pomieszczenia obiektu.
Oznakowanie w budynku rozpoczyna się już od zewnętrznej informacji umieszczonej na drzwiach wejściowych, oraz przydrzwiowych tabliczek informacyjnych z PCV, zamontowanych na ścianę przed wejściem głównym.

 Oznakowania informacyjne obiektu

 

Na podstawie projektów graficznych, oraz ścisłych ustaleń z administracją basenu MOSiR w Mińsku Mazowieckim wykonała oznakowania takie jak:

– naklejki samoprzylepne na szyby, naklejki na ściany
– przyciemnianie szyby i oklejanie szyby, druk na folii dziurkowanej OWV
– naklejki podłogowe z nadrukiem, laminowane antypoślizgowym laminatem
– tabliczki przydrzwiowe z PCV, oraz tabliczki na drzwi
– tablice na ściany z grubego PCV
– tablice podwieszane z Dibondu, z grafiką jednostronną, oraz tablice dwustronne
– elementy gabloty informacyjnej z ogłoszeniami

Nasza firma reklamowa wykonała również inne oznakowania nie związane trwale z budynkiem, jak cyfry i litery samoprzylepne, wywieszki itp.

Do wykonania napisów informacyjnych, naklejek, oraz tablic iformacyjnych użyliśmy różnorodnej techniki wykonania, oraz kilku różnych nośników. Były to cyfry i litery wycinane ploterem z folii samoprzylepnej fabrycznie barwionej w masie, ale też napisy cięte do kształtu z folii posiadającej nadrukowany obraz, litery. Posługiwaliśmy się wodoodpornym drukiem solwentowym, oraz ploterem w technologii UV, drukującym bezpośrednio na przedmiotach. Niektóre napisy były zabezpieczane laminatami bezbarwnymi w celu przedłużenia ich żywotności.

Na potrzeby sprawnej działalności MOSiR wykonujemy także druk ulotek, wizytówki, a taże inne periodycznie prace graficzne.

Na zlecenie Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki, oraz MOSiR,  naszego studio reklamy – Drukarni Arek opracowali

projekt pamiątkowego medalu ” Klub Walki Grappler MińskMazowiecki 2017 “

Na początku 2018 r. nasza agencja reklamowa wykonała kolejną serię potykaczy reklamowych z PCV.
Określenie potykacze reklamowe jest w tym przypadku nazwą zwyczajową, gdyż naszą usługę powinniśmy rekomendować jako wykonanie potykaczy informacyjnych – stojaków z giętego tworzywa PCV, z nadrukiem informacyjnym.
Uzupełniają one oznakowanie informacyjne obiektu o dodatkowe, praktyczne, mobilne możliwości ekspozycyjne, a wpisujące się w istniejący system komunikacyjny.

Więcej informacji o potykaczach do umieszczenia na podłodze w obiekcie basenu MOSiR, oraz Wodny Park w Warszawie
można znaleźć na naszej kolejnej stronie portfolio.

Kilka dodatkowych zdjęć z usług wykonywanych dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji można znaleźć także w Galerii poświęconej naszej współpracy z  →  Miastem Mińsk Mazowiecki.

Do kalkulacji ceny za usługi korzystamy z zakładki   →   Cennik reklamowy
O możliwościach eksponowania informacji  →   Systemy wystawiennicze

Tagi:
• Oznakowanie w budynku
• Oznakowanie informacyjne obiektu
• Oznakowania na ściany, szyby