Potykacze informacyjne do budynku, dla oznakowania basenu MOSiR;  e-portfolio 

Potykacze informacyjne do budynku

Aquapark z Lodowiskiem MOSiR w Google Maps  zdjęcia  →


 Potykacze informacyne do budynku basenu MOSiR

 

W naszym e-portfolio nie może zabraknąć miejsca na opisanie jednego z podstawowych nośników informacji, jakim są potykacze informacyjne. Potykacze takie można również nazwać potykaczami reklamowymi.
Najlepszym sposobem na przedstawienie produktu, bądź usługi jest przedstawienie realizacji w praktyce.

Potykacze informacyjne do budynku, wykonujemy stosunkowo często, jednak są to raczej niewielkie ilości i pojedyncze, indywidualne realizacje.
Potykacze wykonywane są w celu dodatkowego, przenośnego oznakowania i organizacji przestrzeni użyteczności publicznej.
Głównym odbiorcą potykaczy informacyjnych produkowanych przez naszą agencję reklamową jest MOSiR Mińsk Mazowiecki, który wykorzystuje je w celu obsługi mińskiego basenu.

Dzięki reklamie szeptanej udała nam się również realizacja produkcji potykaczy informacyjnych na potrzeby basenu sportowo-rekreacyjnego pod zarządem Mokotowskiej Fundacji Warszawianka – Wodny Park.


 

Potykacze informacyjne

 

Potykacze informacyjne możemy wykonać z wielu różnych surowców, oraz w wielu różnych technologiach.
Materiałami służącymi do wykonania potykaczy wewnętrznych są tworzywa sztuczne takie jak PCV, poliwęglan, pleksiglas, a także szeroko stosowane warstwowe płyty kompozytowe typu Dibond.
Często też wykonujemy potykacze z anodowanego profilu aluminiowego, jednak nie praktykujemy wykonania ich na dowolny wymiar.
Taka produkcja nosi charakter seryjny, lub jest wykonana na większe zamówienie.

Wykonujemy potykacze drewniane, w tym potykacze z użyciem powłoki suchościeralnej – do pisania kredą.
Choć potykacze stalowe wyszły już z mody, przyjmujemy również zamówienia na wykonanie potykaczy ze stali nierdzewnej, bądź malowanego profilu stalowego.

Najtańszym rodzajem potykacza jest grupa potykaczy wykonanych z PCV spienionego.
Niska cena spowodowana jest niewielkim kosztem surowca, łatwością obróbki, oraz możliwością swobodnej konfiguracji parametrów.

 

Potykacze informacyjne  do budynku

Potykacze z giętego PCV

 

Potykacze informacyjne do budynku, które wykonane są z giętego PCV mają bardzo wiele zalet wyróżniających je spośród innych potykaczy.

Potykacze z PCV spienionego są bezpieczne, lekkie, wygodne do prezentacji,  praktyczne w użytkowaniu. Można je ustawić w niemal dowolnym miejscu, nie tylko na podłodze.

Grafika może być  trwała, lub usuwalna w zależności od potrzeby i przeznaczenia.

Niewielkim nakładem środków można uzyskać doskonały nośnik do prezentacji informacji wymiennej.

Sposobem na to może być użycie specjalnej kieszonki z bezbarwnego tworzywa PET.  Możliwe jest zamocowanie klipsów, oklejenie folią tablicową do pisania kredą.

Można także wykorzystać domowe sposoby na zamocowanie informacji wymiennej – używając np. taśmy Scotch, kleju, czy spinaczy.

Potykacze informacyjne stanowią tani, funkcjonalny nośnik w systemie oznakowania, oraz ekspozycji informacyjnej lokalu użytkowego.

Potykacze są elementem systemu komunikacyjnego w obiektach użyteczności publicznej, ale mogą też być pojedynczym niezależnym obiektem na którym umieszczona jest informacja.

 

 

Inne podobne nośniki informacji w zakładce > Rollupy, potykacze reklamowe
Do kalkulacji ceny za usługi korzystamy z zakładki  > Cennik reklamowy

Tagi:
• Potykacze informacyjne do budynku
• Systemy oznakowania
• Nośniki informacji